Sužinokite daugiau apie populiariausius tirpalus:

  • Unika Plius Hyal
  • Hyalu Sol
  • SCHALCON UNIVERSALE PLUS

Daugiafunkcinis aukščiausios kokybės tirpalas UNIKA PLUS HYAL yra skirtas visų tipų minkštų kontaktinių lęšių priežiūrai. UNIKA PLUS hyal tirpalas yra praturtintas hialurono rūgštimi, turinčia išskirtinių privalumų akių priežiūroje, svarbiausi iš jų – sugebėjimas pritraukti ir sulaikyti drėgmę kontaktiniuose lęšiuose bei užtikrinti itin gerą kontaktinių lęšių, ypatingai pagamintų iš silikono-hidrogelio medžiagos, drėkinimą.

Dėka šių bei kitų unikalių UNIKA PLUS hyal savybių yra užtikrinamas ilgesnis ir dar patogesnis nei įprasta silikono-hidrogelio lęšių nešiojimas.

Kodėl verta rinktis šį tirpalą kontaktinių lęšių priežiūrai dėl šių daugiafunkcio tirpalo savybių: tinkamas naudoti ir žmonėms su jautriomis akimis; praturtintas hialurono rūgštimi; pritraukia ir sulaiko drėgmę, tuo darydamas kontaktinių lęšių nešiojimą patogesniu; prailgina silikono-hidrogelio kontaktinių lęšių nešiojimą; tinka visų tipų minkštiems kontaktiniams lęšiams.

Jeigu pamiršote naktį išsiimti kontaktinius lęšius ar norite juos greitai išvalyti, skystis išvalys Jūsų kontaktinius lęšius per 5-7 minutes.


Tirpalas HYALU SOL – tai visų minkštų kontaktinių lęšių dezinfekcijai, laikymui, valymui, nuskalavimui, drėgmės balanso palaikymui! Naujas kombinuotas tirpalas su hyalurono natriu, kurio aktyvumas pasireiškia per 5 – 7 minutes. Hyalu-Sol kombi tirpalas pasižymi stipriomis dezinfekuojančiomis, konservuojančiomis, valančiomis ir apsaugančiomis savybėmis. Hyalurono natris, tai polimeras pasižymintis viskoelastinėmis savybėmis, pagerina lęšių slydimą ir suteikia jiems atsparumą. Hyalu-Sol palaiko kontaktinių lęšių drėgmės balansą tiek dedant lęšius į akis, tiek ir nešiojant. garantuoja ilgalaikį komfortą, mažina dirginimą, palaiko reikalingą drėgmės balansą.


Tirpalas SCHALCON UNIVERSALE PLUS  – universalus tirpalas su antibaltyminiu poveikiu kontaktinių lęšių priežiūrai. Dezinfekuoja, apsaugo, valo, drėkina, skalauja ir pašalina baltymines apnašas. Schalcon Universale Plus ne tik dezinfekuoja, bet ir palengvina kontaktinių lęšių priežiūrą. Lęšių nebereikia apdoroti protealitinių fermentų tabletėmis. Be to, tirpale esančios amfoterinės medžiagos palengvina lęšių priežiūrą. Schalcon Universale Plus – tai puikus tirpalas skirtas išskalauti ir sudrėkinti lęšiams prieš įsidedant.