Pereiti prie turinio

Akių lašai

 

SPORT EYE DROPS - akių lašai sportuojantiems su ramunėlių ir medetkų ekstraktais.

Akių lašų sudėtis:

- Calendula Officinalis (Marigold) extract mg 200
- MatricariaChamomilla extract mg 200
- Disodium edetate g 0.12
- Isotonic buffered solution pH 7.2 q.s.100ml.

sport drops

SPORT EYE DROPS tinka naudoti sportuojant ir aktyviai leidžiant laisvalaikį (plaukimas, buriavimas, vandens slidės, tenisas, paplūdimio tinklinis, slidinėjimas, futbolas ir pan).

SPORT EYE DROPS drėkinamieji akių lašai greitai drėkina akių paviršių, ilgam sumažina sausumo pojūtį, dirginimą, deginimą, dilgsėjimą, akių paraudimą, smėlio ir svetimkūnio pojūtį, kurį sukelia tokie aplinkos veiksniai kaip dulkės, dūmai, ozonas, ultravioletiniai saulės spinduliai, karštis (radiatorius, sauna ar tiesiog saulė), oro kondicionavimas, vėjas, baseino ar jūros vanduo. SPORT EYE DROPS dėka ramunėlių ir medetkų ekstraktų turi priešuždegiminį poveikį. Stimuliuoja epitelio ląstelių regeneraciją.

Įlašinkite 4 lašus i kiekvieną akį. Gali būti naudojamas kelis kartus per dieną. Galima lašinti ir ant kontaktinių lęšių, nes nekenkia ir netrukdo jų naudoti.

Sandariai uždarykite buteliuką kaskart panaudojus tirpalą. Laikykite kambario temperatūroje. Tik išoriniam naudojimui. Iki buteliuko atidarymo tirpalas yra sterilus. Po atidarymo galioja 90 dienų. Prieš vartojimą pasitarkite su savo akių gydytoja.


calendofilas

Calendoftyll - tai akių lašai su medetkų ekstraktu („Žolelių ašaros“).

Sudėtis:Calendula Officinalis (Marigold) extract g 1.0. disodium edetate g 0.12, isotonic buffered solution pH 7.2 q.s. 100 ml.

Savybės: tai natūralūs, sterilūs akių lašai, tinka drėkinti akis nešiojant visų tipų kontaktinius lešius. Turi CE sertifikatą.

Suteikia šviežumo jausmą, apsaugo akis nuo vėjo, saulės ir dulkių kenksmingo poveikio. Mažina akių sausumą, dirglumą, nuovargį ir akių paraudimą.

Vartojimas: įlašinkite 3-4 lašus į kiekvieną akį, galima lašinti ir ant kontaktinių lęšių.

Kaskart panaudojus reikia sandariai uždaryti buteliuką. Laikyti kambario temperatūroje. Tik išoriniam naudojimui. Iki atidarymo buteliukas yra sterilus. Po atidarymo galioja 90 dienų.


Allergoftyll - tai priešalerginiai akių lašai su šlamučių ekstraktu.

Sudėtis: Helichrysum extract, Disodium edetate g 0.10, Isotonic buffered solution pH 7.2 q.s.100ml.

Savybės: tinka žmonėms, turintiems alergiją gėlių žiedadulkėms, dulkėms, naminiams gyvūnams, medžiagoms, esančioms kosmetikoje.

Vartojimas: įlašinkite 3-4 lašus į kiekvieną akį, galima lašinti daug kartų per dieną.

Kaskart panaudojus reikia sandariai uždaryti buteliuką. Laikyti kambario temperatūroje. Tik išoriniam naudojimui. Iki atidarymo buteliukas yra sterilus. Po atidarymo galioja 90 dienų.

Tai purškiamieji lašai sudirgusioms ir pavargusioms akims su akišvaitės ekstraktu.

Sudėtis: Euphrasia Officinalis extract, disodium edetate, Isotonic buffered solution pH 7.2

Šie purškiamieji lašai suteikia greitą pagalbą sudirgusioms, pavargusioms ir paraudusioms akims, akišveitės ekstraktas turi antiseptinį bei uždegimą mažinantį poveikį. Taip pat ilgam sumažina paraudimą, sudirginimą, deginimą, peršėjimą, smėlio ar svetimkūnio pojūtį, kuriuos sukelia aplinkos faktoriai (dulkės, vėjas, saulės spinduliai).


Nebuvis

Naudojant šiuos lašus kontaktinių lęšių nešiojimas tampa malonesnis.

nebuvisVartojimas: purkšti į atmerktas akis, 1-2 kartus iš 10cm atstumo į išorinį akies kampą. Vartoti keletą kartų per dieną. Tinka naudoti nešiojantiems kontaktinius lęšius. Galima purkšti turint akių makiažą.

Laikyti 5-35 laipsnių temperatūroje. Tik išoriniam naudojimui. Po atidarymo galioja 90 dienų.


Akių lašai Lacrifresh Moisture Unidose (ankstesnis pavadinimas Moisture Drops Unidose) - slopina akių sudirgimo, išsausėjimo ir nuovargio simptomus. Specialioje tirpalo formulėje yra natrio hialuronato, natūralios akyje esančios medžiagos, kuri sudaro vientisą apsauginį skydą, galintį absorbuoti didelį vandens kiekį, atsparų garavimui. Avizor Moisture Drops UNIDOSE puikiai drėkina akis taip pagerindamas regėjimą ir suteikdamas komfortą.

Rekomenduojama asmenims, daug laiko su kontaktiniais lęšiais praleidžiantiems aplinkoje, kuri sukelia akių išsausėjimą ir dirginimą.

avizorVartojimas:
• Tiesioginis vartojimas: įlašinkite vieną ar du lašus į kiekvieną akį ir keliskart pamirksėkite.
• Netiesioginis vartojimas: prieš įsidėdami lęšius, užlašinkite kelis lašus ant vidinės kiekvieno lęšio pusės.
• Moisture Drops UNIDOSE vartokite tiek kartų, kiek reikia.

Atidarę pipetę, nedelsiant suvartokite produktą ir išmeskite. Tirpalas tiekiamas steriliose vienkartinėse pipetėse po 0,4 ml, pakuotėje 20 vienkartinių pipečių.

Mūsų optikos salonuose rasite viską, kas reikalingiausia. Taip pat - ir lašų akimis. Sužinokite daugiau apie įvairių gamintojų produktus - mūsų optikos salonuose už draugišką ir patrauklią kainą.